Bistro La Petite France

Vítáme Vás v novém francouzském bistru v samém srdci Pardubic! Pokud hledáte místo, kde Vám připraví pokrmy z výhradně čerstvých surovin, pak jste tu správně!
Naše nabídka
Objednat jídlo

Francouzské bistro La Petite France

Bistro La Petite France najdete v samém srdci Pardubic. Nabízí báječné francouzské pokrmy, které se sestávají z čerstvých a šéfkuchařem denně vybíraných surovin. Veškerá jídla, která Vám servírujeme jsou vytvářena s láskou a péčí a důrazem na jedinečnost.


Máme i pizzu. Ale ne ledajakou!

Hostům servírujeme tu nejvyšší kvalitu francouzské kuchyně, která se odráží i v naší pizze. Možná si teď říkáte "Francouzská pizza?", ANO! Naprosto jiná, odlehčená, upečena z jedinečného  a lahodného těsta, poseta nejlepšími surovinami.
Tohle musíte vyzkoušet! A pokud se Vám zrovna nechce vyrazit na večeři či polední menu do města, naše speciality Vám rádi dovezeme a můžete si je vychutnat v pohodlí domova.


Rozvoz

Naše bistro samozřejmě nemůže chybět na portálech, které jistě znáte. A tak nás najdete na Dáme Jídlo i na Wolt. Pokud byste ale přeci jen chtěli vyrazit do města, můžete si naše pokrmy vychutnat v kavárně Casablanca, která se nachází hned vedle nás


Sledujete nás na sociálních sítích?

Pokud nás ještě nesledujete na Facebooku, běžte se rychle podívat na fotografie našich francouzských specialit. Mimo jiné zde najdete i menu na každý den. Buďte v obraze!

Naše služby

Catering
Rozvoz
Jídlo s sebou
Bezplatná wi-fi

možnosti platby

Hotovost
Bezkontaktní platby
Platební karta
Apple Pay

Otevírací doba

Máme zavřeno

Kuchyně je otevřena 

Twitter_Logo_Blue